img

Wyjątkowa oferta dla biznesu w Pałacu Brzeźno

www.palacbrzezno.pl

Pałac Brzeźno przygotował atrakcyjną ofertę dla firm, planujących organizację konferencji oraz spotkań biznesowych. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do klientów pragnących połączyć efektywną pracę i aktywny wypoczynek. Obiekt oferuje wynajęcie sali konferencyjnej, nocleg w komfortowych pokojach oraz szeroki wybór atrakcji dodatkowych, dostosowywanych do preferencji gości.

Zespół Pałacowo-Parkowy Brzeźno położony jest w odległości zaledwie 30 km od Wrocławia. Kompleks dysponuje nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną, która przeznaczona jest na spotkania do 70 osób. Dodatkowo w Pałacu znajduje się mniejsza sala VIP, która wraz z Biblioteką wykorzystywane są podczas kameralnych wydarzeń do 20 gości. Restauracja Pałacowa służy jako przestrzeń do organizacji eventów i jest w stanie pomieścić do 100 osób w układzie bankietowym.

Pałac Brzeźno udostępnia komfortowe i gustownie urządzone pokoje, tworzące bazę noclegową dla 72 osób. Po zakończonych spotkaniach biznesowych obiekt proponuje wypoczynek w strefie SPA, przygotowanie firmowej kolacji, relaks w barze, wizytę w pokoju bilardowym bądź udział w aktywnych zajęciach integracyjnych. Na terenie kompleksu mieszczą się korty tenisowe, pole Mini Golfa, a także boiska sportowe.

Data publikacji: 13.05.2017

Nasi partnerzy