img

Nowoczesne sale w zasięgu ręki – Ibis Style Wrocław Centrum

www.ibis.com

Ibis Styles Wrocław Centrum jest 3-gwiazdkowym obiektem, który dysponuje 800-metrową nowoczesną przestrzenią konferencyjną oraz komfortową bazą noclegową. Obiekt stanowi znakomitą propozycję dla osób podróżujących służbowo oraz dla organizatorów wydarzeń firmowych. Kompleksowo przygotowany hotel umożliwia organizację spotkań nawet dla 550 gości.

Hotel Ibis Styles Wrocław Centrum to obiekt wyróżniający się nowoczesną i stylową bryłą, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Zaawansowane zaplecze konferencyjne hotelu składa się z ośmiu sal konferencyjnych. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet 550 osób przy wyborze układu teatralnego. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w dźwiękoszczelne, panoramiczne szyby, które w połączeniu z profesjonalnym sprzętem multimedialnym i dostępem do internetu gwarantują najwyższy komfort pracy.

Poza znakomicie przygotowanym centrum konferencyjnym hotel Ibis Styles Wrocław Centrum dysponuje również 133 pokojami, doskonałą restauracją oraz przestronnym parkingiem. Cały obiekt objęty jest zasięgiem internetu Wi-Fi. Ważny atut obiektu stanowi jego znakomita lokalizacja – w bliskiej odległości znajduje się zabytkowy rynek z licznymi atrakcjami kulturalnymi, a także główny dworzec kolejowy.

Data publikacji: 27.04.2017

Nasi partnerzy