img

Konferencje, eventy, integracja – Cottonina Villa zaprasza

www.cottonina.pl

Cottonina Villa & Mineral Spa Resort to unikatowy kompleks wyróżniający się elegancką i zaciszną atmosferą, który zlokalizowany jest w Świeradowie-Zdroju. Zespół wyjątkowych budynków stanowi idealne miejsce na konferencje, wykłady, bankiety oraz inne spotkania biznesowe i integracyjne.

Kompleks Cottonina dysponuje nowoczesną przestrzenią szkleniowo-konferencyjną, która pozwala na organizację spotkań do 200 uczestników. Sale konferencyjne obiektu cechują się nowoczesnością oraz bogatym wyposażeniem multimedialnym. O prawidłowy przebieg spotkań dbają dedykowani opiekunowi grup, których dzielą się z klientami swoim doświadczeniem i profesjonalizmem. Hotel świadczy usługi konferencyjne na najwyższym poziomie.

Obiekt proponuje nocleg w komfortowych pokojach oraz bogate śniadania w formie bufetu. Po zakończonych wydarzeniach firmowych goście mogą zrelaksować się w strefie Spa & Wellness bądź udać się do hotelowego klubu jazzowego. W okresie wiosenno-letnim obiekt organizuje biesiady grillowe, które stanowią znakomitą formę integracji pracowników na łonie natury. Cottonina gwarantuje najwyższą efektywność i sukces wszelkich spotkań organizowanych w obiekcie, a także ich wzbogacenie aktywnym górskim wypoczynkiem i zregenerowaniem sił w unikatowym Mineral SPA.

Data publikacji: 27.04.2017

Nasi partnerzy