img

Kompleksowa oferta dla biznesu w Hotelu Śląsk

www.hotel-slask.pl

Hotel Śląsk jest nowoczesnym, eleganckim obiektem zlokalizowanym we Wrocławiu, w którym organizowane są wysokiej klasy spotkania biznesowe i konferencje. Nowoczesne sale obiektu o łącznej powierzchni 560 mkw pozwalają przeprowadzić wydarzenia nawet dla 500 uczestników.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Śląsk składa się z pięciu sal o zróżnicowanej wielkości. Pomieszczenia te charakteryzują się eleganckimi wnętrzami, dużą elastycznością przestrzeni oraz nowoczesnym wyposażeniem multimedialnych. Klimatyzowane sale idealnie sprawdzają się zarówno podczas kilkusetosobowych kongresów, jak i kameralnych zjazdów firmowych. Dodatkowo uczestnicy zebrań mogą korzystać z przestronnego holu, balkonu i tarasu. Wszystkie wydarzenia organizowane w hotelu przebiegają pod znakiem pełnego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do oczekiwań gości.

Organizatorzy spotkań biznesowych w Hotelu Śląsk mają do wyboru szeroki zakres usług gastronomicznych, dostosowanych do charakteru przeprowadzanego wydarzenia. Co więcej obiekt proponuje specjalne warunki cenowe na zakwaterowanie gości oraz stara się dostosować ofertę do indywidualnych preferencji zamawiającego. Hotel Śląsk wyróżnia się wysokim poziomem obsługi, doskonałą lokalizacją oraz kompleksowością świadczonych usług.

Data publikacji: 07.06.2017

Nasi partnerzy