img

AC Hotel by Marriott Wrocław – nowa jakość konferencji

www.marriott.com

We Wrocławiu otwarto pierwszy w Polsce hotel należący do prestiżowej sieci AC by Marriott. Pierwsi goście mieli okazję korzystania z usług luksusowego hotelu w ostatnich dniach sierpnia. Hotel mieści się w zabytkowej kamienicy, w sercu miasta i oferuje nocleg w ekskluzywnych pokojach, kompleksowe zaplecze konferencyjne oraz szeroki zakres usług dodatkowych w części rekreacyjnej.

AC Hotel by Marriott Wrocław zlokalizowany jest przy pl. Wolności 10. Obiekt świadczy usługi w standardzie czterogwiazdkowym i zapewnia komfortowe warunki zarówno dla klientów biznesowych, jak i turystów.

Organizatorom wydarzeń biznesowych nowy wrocławski hotel oferuje cztery sale konferencyjne wraz z przynależącym do nich foyer. Pomieszczenia przeznaczone są na spotkania do 50 uczestników i idealnie sprawdzają się podczas kameralnych szkoleń, konferencji czy też zebrań zarządu.

Baza noclegowa Hotelu AC by Marriott Wrocław składa się z 85 pokoi oraz 6 apartamentów, które łącznie są w stanie pomieścić około 180 gości. Wszystkie pokoje cechują się indywidualną aranżacją wnętrz, a do wybranych z nich należą tarasy. Strefa rekreacyjna dla gości umożliwia wypoczynek w basenie, jacuzzi, saunie, siłowni bądź gabinecie masażu. Dodatkowo w hotelu funkcjonują również restauracja i bar.

Data publikacji: 03.10.2017

Nasi partnerzy